Clubcompetitie 2019

  Event Locatie Datum Website Uitslagen & Foto’s
1 Clubloop (start CC) Astrea 24 april klik hier
2 Steemer Omloop Stedum 18 mei klik hier klik hier
3 Hippolytusrun Middelstum 12 juni klik hier klik hier
4 Stadsloop Appingedam Appingedam 29 juni klik hier klik hier
5 Astrea Fakiden Astrea 7 juli klik hier klik hier
6 => MiniMarathon Ten Boer 2 september klik hier
7 Thaisner Dorpsrun Thesinge 28 september klik hier
8 Zuidlaardermarktloop Zuidlaren 12 oktober klik hier
9 Ekensteinloop Appingedam 19 oktober klik hier
10 Clubloop (einde cc) Astrea 30 oktober
Info
Loopgroep Astrea - agenda

Stand Dames

Naam Runs Punten
1 Sjoukje Bouma 4 191
2 Jorijn Hornman 3 146
3 Elske de Boer 3 134
4 Judith Berghuis-Vermaat 3 130
5 Barbara de Grouw 2 100
6 Anne Rixt Epema 2 97
7 Marieke Otten 2 95
7 Femke Schrijvers 2 95
9 Masja van der Meer 2 94
10 Gwenda Vasse 2 90
11 Paulien Hingstman 2 85
11 Evelien Eskens 2 85
13 Lu Yuan 2 84
14 Marloes Wurkum 1 50
15 Mirjam Oosterhof 1 49
16 Inge Hiemstra 1 48
17 Annemaj Kuipers 1 46
18 Marijke Abbring 1 45
18 Marjo Blok 1 45
20 Maxime Deemter 1 43
20 Annelies Moguella 1 43
22 Merle Must 1 42
22 Maaike Pulles 1 42
24 Willemijn Zuidema-Koning 1 41
25 Lilian Veldman 1 40
26 Gwendolyn Maes 1 37

Stand Heren

Naam Runs Punten
1 Remco Oost 4 198
2 Peter van Dam 4 192
3 Stoffer Havinga 4 184
4 Freek Welbedacht 3 147
5 Warner Snippe 3 138
6 Jerry Wolda 3 126
7 Roel Douwes 3 123
8 Ad Peltenburg 2 90
9 Jan Ekens 2 89
10 Gert jan van der Hoek 2 86
11 Stanley Boonstra 2 83
12 Pim van den Dool 1 50
12 Ferdie Witvoet (Henk Kamsma) 1 50
14 Pieter-Dirk Riedstra 1 49
15 Peter Vos 1 48
15 Chris Hartsema 1 48
17 Hayco Sypkens 1 47
17 Gert Jan van der Hoek 1 47
19 Jan Minno Rozendal 1 45
19 Abdellah Ait Tami 1 45
19 Johan Tiemersma 1 45
22 Henk Klunder 1 42
23 Henk de Vries 1 41
23 Marcel van den Bongart 1 41
25 Rob Noorda 1 40
26 Wiboud Prins 1 39
26 Anton Storteboom 1 39
28 Gerlach van der Heide 1 38
28 Steve Baird 1 38
30 Bart Hofstede 1 37